top of page

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Galeria​ - kliknij na zdjęcia powyżej i zobacz, jak wyglądają nasze powierzchnie.

Dbamy o klienta

Nasze usługi są poparte kilkunastoletnim doświadczeniem i bezpośrednim kontaktem z klientem. Zależy nam na tym, by klient, który wynajmuje powierzchnie w naszych obiektach przy ul. Krzemienieckiej 116 lub przy ul. Długosza we Wrocławiu był usatysfakcjonowany. Dlatego administratorzy są dostępni pod telefonem i dbają o to, by na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy.

Znamy się na rzeczy

Oferujemy sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy elastyczni. Od wielu lat mamy kontakt z klientami różnych branż i wiemy, jak ważne jest dopasowanie się do aktualnych potrzeb rynkowych. Wynajmując nasze powierzchnie magazynowe czy biurowe, zawsze pytamy klienta o to, czego potrzebuje, analizujemy sytuację i następnie - w miarę możliwości obu stron - staramy się dopasować i znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Adaptujemy przestrzenie naszych hal, magazynów i biur oraz gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Oferujemy dobre powierzchnie

Wśród powierzchni do wynajęcia, jakie mamy dostępne we Wrocławiu, są hale magazynowe mniejsze i większe, budynki biurowe z zapleczem socjalnym oraz hale połączone z powierzchnią biurową. Nasi klienci cenią sobie dostęp do miejsc parkingowych, dobrą lokalizację, elastyczność we współpracy z nami i zaufanie, na którym opieramy nasz biznes. Przejrzyj naszą ofertę i zorientuj się, czy interesuje Cię magazyn lub hala do wynajęcia.

Jesteśmy elastyczni

Potrzebujesz magazynu na hurtownię, sklep internetowy, a może szukasz hali na chłodnię, niewielką produkcję? Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje potrzeby. Powiemy Ci, jakie powierzchnie mamy obecnie wolne. Magazyn wysokiego składowania, boksy w biurach - możemy zaadaptować powierzchnię do warunków, jakich potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na magazynie czy hali albo na niewielkiej powierzchni biurowej na wynajem - skontaktuj się z nami!

bottom of page